Для учащихся I-II классов (ІІІ классов – для учащихся с особенностями психофизического развития с пятилетним сроком обучения на I ступени общего среднего образования) в ІІІ четверти проводятся дополнительные зимние каникулы с 19 февраля 2024 г. по 25 февраля 2024 г. продолжительностью 7 дней.
№ п/п
Мерапрыемствы
Дата,
час
правядзення
Клас
Месца правядзення
Адказны
25.03 панядзелак
1
Работа гуртка “Спадчына”
09.00-10.40
5,6
Каб.№3
Рапінчук А.М., пед.дад.адукацыі
2
Інтэлектуальная гульня “Клуб юных знаўцаў роднага краю”
10.00
3
Каб.№20
Касмянчук Г.П., кл.кіраўнік 3 класа
Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу
7-9
Фае школы
Грышко С.І., настаўнік фіз.культуры і здароўя
4
Акцыя “Абеліск”
8-11
Аліноўскі М.С., кіраўнік ВПВ
26.03 аўторак
Вусны часопіс “Зялены ўбор нашай планеты”
Каб.№17
Гардзіюк Ж.В.,
кл.кіраўнікі 1 класа
Віктарына ”Веселая капель”
Каб.№18
Якоўчык І.В.,
кл.кіраўнікі 4 класа
Дзелавая гульня “Усе правілы этыкета”
6
Каб.№9
Гаўрылава А.С., кл.кіраўнік 6 класа
Работа з высокаматываванымі вучнямі па беларускай мове
11.00
5
Рапінчук А.М., настаўнік беларускай мовы і літаратуры
Работа гуртка “Мір інфарматыкі
10.00-10.45
Каб.№1
Малашчук І.С., пед.дад.адукацыі
Работа гуртка “Свет арыгамі”
10.00-11.40
4-6
Каб.№23
Кулік Т.П., пед.дад.адукацыі
7
Заняткі секцыі па лёгкай атлетыцы
(СДЮШАР)
16.00-17.30
17.35-19.50
зборная
Спартыўная зала, стадыён
Касцючык А.У.,
трэнер СДЮШАР
27.03 серада
2-5
Акцыя «Чысты школьны двор»
(уборка школьной тэрыторыі)
8,9
Рэпіха М.П., Валашчук А.М., кл. кіраўнік 8 класа
Гульня-віктарына “Традыцыі беларусаў”
Каб.№6
Шэдзька Р.С., класны кіраўнік 7 класа
Фотасесія “Жить – это здорово”
Раевіч Т.І., педагог- арганізатар
Час гісторыі і патрыятызма «Давайце ўспомнім аб вайне»
10
Каб.№12
Кірычук Н.І., класны кіраўнік 10 класа
Работа гуртка “Звонкія галасы”
14.05-15.45
15.55-17.35
1,2
3,4
Актавая зала
Салавейка Д.А., пед.дад.адукацыі
16.00-18.15
18.20-20.35
Спарт.зала, стадыён
Касцючык А.У., трэнер СДЮШАР
28.03 чацвер
Круглы стол “Выхаванне – навука добрых звычак”
11
Каб.№11
Шляхценак В.Б., кл. кіраўнік 11 класа
Прафілактычны занятак “Улыбаемся жизни”
6-8
Раевіч Т.І., педагог сацыяльны
Тарановіч А.Г., педагог-псіхолаг
29.03 пятніца
Спаборніцтва па валейболу
Спартыўная зала
Работа гуртка “Чароўная іголка”
3-6
Работа с высокаматываванымі вучнямі па матэматыцы
Ткачук С.Я., настаўнік матэматыкі
Экалагічны калейдаскоп
Каб.№8
Дышко Ю.Л., настаўнік хіміі
Рэйд “Сям’я”
19.00
1-11
30.03 субота
Работа гуртка “Юныя лесаводы”
7,8
Шляхценак В.Б., педагог дад.адукацыі
09.00-09.45
Работа гуртка “Умелыя ручкі”
Работа гуртка “Забаўнікі”
8
Раевіч Т.І., пед.дад.адукацыі
13.00-14.30
14.35-16.50
16.55-19.10
Рэйд “Падлетак”